- OSRAM

Цена
€0 91 / 1 78 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Интериорно осветление |
| Тип крушка | Нажежаема |
| Мощност (W) | 1,5W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 15 lm |
| Цветна температура (K) | 2700 K |
| Цокъл | BX8,4d |
| Експлоатационен живот (h) | 1000 h |
| Тип монтаж | BX8.4d |
| E-mark одобрение | Не |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM 2452MFX6 1,5W 12V BX8,4d Автомобилна лампа
Тази автомобилна лампа OSRAM е проектирана за надеждна работа при осветление на табло, индикатори и други вътрешни приложения. С мощност 1,5W и напрежение 12V осигурява ефективна светлина. Цокълът BX8,4d гарантира лесен монтаж.
Ключови Предимства
- Компактен дизайн — Малък размер за тесни пространства.
- Качество OSRAM — Доверена марка с дълготрайност.
- Многофункционалност — Подходяща за арматурно табло, странични светлини и др.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 1,5W |
| Напрежение | 12V |
| Цокъл | BX8,4d |
| Тип | Нажежаема |
Какво има в кутията
- 1 x Автомобилна лампа (без опаковка)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




